Hydroizolace střech
různých tvarů a provedení

Hydroizolace všech plochých a mírně šikmých střech, včetně půlkulatých a všech různých tvarů

Hydroizolace provádíme za použití asfaltových pásů o tloušťce 4,2 - 5 mm nebo za použití PVC folii v tloušťce 1,5-2 mm. U obou variant nabízíme širokou škálu barevných odstínů. Ploché střechy a mírně šikmé střechy realizujeme i jako vegetační.


Šedý

Červený

Zelený

Hnědý

Černý

Bílý

Dále realizujeme tepelnou izolaci, kterou provádíme za použití EPS dílců nebo minerální vatou v síle izolace dle požadavků na tepelnou izolaci budovy. Hydroizolace na tepelný izolant buď lepíme nebo mechanicky kotvíme do nosné časti střechy a tím je zajištěna perfektní odolnost celé střechy proti všem povětrnostním vlivům.


RAL 9010

RAL 3016

RAL 8004

RAL 5015

RAL 7047

RAL 7035

RAL 7012

RAL 6000

Podle potřeby nabízíme přespádování střechy, aby bylo eliminováno tvorbě kaluží.

U plochých střech, kde je velká frekvence pohybu nabízíme zhotovení chodníků a to za použití pochozího PVC a nebo pokládkou dlažby na plastové terče.

poptat službu »

Vyberte si z rozsahu našich činností:

Hydroizolace plochých a mírně šikmých střech za použití PVC folií a nebo asfaltových pásů včetně provedení tepelné izolace, spádování a osazení odvětrávacích hlavic …

Na balkonech a terasách hydroizolace realizujeme za použítí pochozí PVC folie o tloušťce 2,5mm, která má na vrchní straně protikluzný vzor, nebo za použití PVC folie o tloušťce 1,5mm na kterou …

Spodní izolace provádíme proti vlkosti, tlakové vodě a radonu. Izolace realizujeme za použití asfaltových pásů o tloušťkách 4mm nebo za použití PVC folií o tloušťce 1-2mm. Se základy je izolace spodní …

Hydroizolace jezírek se zhotovuje za použití PVC folie o tloušťkách 1-2mm. Folie je neškodná jak pro ryby tak i rostliny, je odolná proti prorůstání kořínky. Výhoda svařované folie je možnost aplikace do …

Montáže a rekonstrukce světlíků

Provádíme montáže a rekonstrukce světlíků sedlových, pultových, půlkulatých a čočkových.
Dále nabízíme osazování výlezových poklopů a to i zateplených.

Klempířské práce

Nabízíme kompletní klempířské práce, které zahrnují montáž žlabů, svodů, atiky, parapetů, přítlačných lišt a mnoho dalšího. Dle potřeby si klempířské prvky sami vyrábíme.
Používáme všechny běžně používané materiály jako:
pozink a to i lakovaný a poplastovaný. Dále titanzinek, meď, hliník a nerez.

Hliníkové zábradlí a zasklení

Provádíme montáž hliníkových zábradlí a zasklení lodžií, balkonů, teras a altánů přesně na míru. Zábradlí montujeme jak rovná tak i atypická, jako výplň používáme mnoho různých materiálů a rozdělení plochy přesně dle estetických požadavků zákazníka. Zasklívání provádíme rámové i bezrámové. U hliníkových profilů je dostupné mnoho barevných odstínů. Ke všem systémům nabízíme širokou škálu příslušenství jako: sušáky, držáky truhlíků, žaluzie atd.

Natěračské, zámečnické a drobné zednické práce

Provádíme nátěry stávajících klempířských a zámečnických prvků a to i plechových střech, zábradlí atd. Ze zámečnictví nabízíme výroby a opravy zábradlí, provozní a požární žebříky, stříšky nad vchody, balkony a mnoho dalšího. Povrchovou úpravu zajistíme nátěrem a nebo žárovím zinkovaním. Zednické práce nabízíme pouze drobného charakteru, související s našimi ostatními službami. Bežně provádíme úpravy spádů u balkonů a teras, opravu omítek pod atikou, okapnicí, parapetem atd.

Předběžný výběr typu služby: *

*
**

Přiložte soubor max. 5 MB:(obrázek, dokumentaci nebo související soubor)